Jdi na obsah Jdi na menu

Zájezd do komplexu lázní a bazénů Bad Fussing s léčivou vodou

14. 7. 2016

bavorské Bad Fussingu najdete největší evropské lázně, vyhlášené svojí léčivou vodou. Therme 1 mají 12 bazénů s vodou teplou od 26 do 42 stupňů Celsia, bazény jsou kryté i otevřené, s vířivkami, masážními lůžky, chrliči vody... K dispozici v ceně vstupenky je i parní komora a sauna. Therme 2 – EVROPA najdete také přímo v centru města. Disponují zážitkovými bazény, protiproudem, vířivkami a saunami. Třetí možností jsou lázně Johanesbad s velkými otevřenými venkovními bazény a zážitkovými termálními bazény a saunou  uvnitř.

Najdete zde potěšení pro oko i ucho, potěšení pro srdce i duši – nejen ve třech lázních, ale také při návštěvě některé z kulturních akcí, které se zde konají během celého roku. Jednoduše se odstřihněte od starostí všedního dne a ponořte se do světa plného odpočinku a relaxace.

Udělejte si čas sami pro sebe. Načerpejte novou energii a užijte si život a daný okamžik plnými doušky v Bad Füssing – v golfovém a lázeňském rezortu v srdci Bavorska, který nabízí nepřeberné množství léčebných a wellness procedur.

Hlavním lákadlem zdejších lázní jsou samozřejmě zdejší obrovské bazény. Staří Římané by jistě pukli závistí, pokud by spatřili velkolepé vodní plochy zdejších lázní, o tom si oni mohli nechat jen snít. Blahodárné účinky zdejších pramenů si dnes hosté mohou vychutnávat na vlastní kůži.

Termíny: 10.9., 24.9. 2016

Odjezd: Praha

Cena: 1280 Kč