Jdi na obsah Jdi na menu

Zájezd do krásných Drážďan

25. 7. 2016

Oblíbený vánoční trh nabízí příležitost k romantickým procházkám ve světle obří krušnohorské pyramidy, k mlsání vánočních dobrot i ke koupi poetických dárků. Těmi klasickými jsou například dřevěné krušnohorské ozdoby, lužické modrotisky či ochranovské hvězdy.A samozřejmě nesmí chybět ani originální drážďanská vánočních štola tzv. »Dresdner Christstollen«.

Program:

V brzkých raných hodinách odjezd z řady měst po ČR, příjezd do města během dopoledne. Dopolední procházka s průvodcem po adventních trzích + volný program. V odpoledních hodinách přesun na další volitelný program (muzea, nákupy, památky).

 

Odpolední volitelný program: Obrazárna Zwinger, Pragerstrasse (nákupní centrum), Frauenkirche, Dresden Transport Museum.

 

Na náměstí bude nachystáno na 250 stánků, ve kterých nakoupíte převážně vánoční pozornosti, dekoraci, dárky, doplňky i oblečení. Dále v gastro stáncích zakoupíte tradiční pokrmy z této oblasti - něco zajímavého k snědku a osvěžení. Každý si tam určitě něco vybere.

 

V centru Drážďan naleznete také obchodní dům Primark.

Ještě jste o Primarku neslyšeli? Jedná se o mimořádně populární oděvní řetězec. Primark je populární především nízkou cenou a módním vzhledem svého zboží.

Za pár Euro si nakoupíte oblečení na celý rok, a navíc vypadá naprosto skvostně. Stejně tak zde samozřejmě pořídíte i skvělé vánoční dárky pro celou rodinu!

Termíny: 26.11., 3.12., 10.12., 17.12. 2016

Odjezdy: Praha, Ústní nad Labem